Virtual Cockpit - zmiana danych

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Virtual Cockpit - zmiana danych

Post autor: PrzemasCeli »

Witam,
posiadam nowego Karoqa i próbuję znaleźć sposób aby na VC pojawiło mi się średnie spalanie, prędkość itd ale długodystansowo a nie "od uruchomienia". Sprawdzałem w ustawieniach i tam mam tylko "od uruchomienia"

Drugie pytanie jak z kierownicy zmieniać dane które sa wyświetlane na obrotomierzu i na prędkościomierzu ?? Próbowałem lewą rolką ale ona "działa" tylko na środkowy obszar wyświetlacza pomiędzy licznikami :(



Sponsor

Virtual Cockpit - zmiana danych

Sponsor


abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Virtual Cockpit - zmiana danych

Post autor: abedul »

Jak nacisniesz prawa rolke to zmieniasz na od uruchomienia/zatankowania/dlugoterminowo

Co do drugiego pytania to jesli dobrze pamietam profile sa do przegrzebania na wyswietlaczu z radia gdzies w ustawieniach - ale tu sie moge mylic bi to bylo dawno

PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Virtual Cockpit - zmiana danych

Post autor: PrzemasCeli »

Tak profile sa w radiu ale gdzieś w necie widziałem jak zmieniano z kierownicy.

"Jak nacisniesz prawa rolke to zmieniasz na od uruchomienia/zatankowania/dlugoterminowo" - no tak raczej się nie da ..... nawet z radia nie mam innej możliwości jak tylko "Od uruchomienia"

jacek-placek
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2023, 22:46
Samochód: Karoq 1,5TSI

Re: Virtual Cockpit - zmiana danych

Post autor: jacek-placek »

Jeżeli jest wirtualny kokpit, to trzeba prawą rolką poprzez obracanie, na środkowej części wirtualnego kokpitu wybrać "Zestawienie", w którym mamy chwilowe zużycie, zużycie terminowe, przebieg itp. Naciśnięciem prawej rolki zatwierdzamy wyświetlanie "Zestawienia". Teraz kolejne naciśnięcia prawej rolki zmieniają tryb wyświetlania:
od uruchomienia/długoterminowy/od tankowania. Jednocześnie zmienia się również tryb wyświetlania na mini zestawieniu, jeżeli sobie skonfigurowaliśmy takowe w obrysie obrotomierza, bądź prędkościomierza. Po swoim wyborze trybu, teraz kręcąc prawą rolką możemy wyjść z wyświetlania w centralnej części Zestawienia i powrócić do wyświetlania tego, co chcemy np. asystenta/zasięgu... itp. Wyświetlanie mini zestawienia zużycia w wybranym trybie "w zegarach" pozostanie w takim, z jakim wyszliśmy z wyświetlania w centrum wirtualnego kokpitu.

ODPOWIEDZ