Czas oczekiwania na Karoqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Olo
Posty: 14
Rejestracja: 01 cze 2023, 21:18
Samochód: Skoda Karoq 1.5tsi

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Olo »

A ja zamówiłem 22 kwietnia 2023r muszę się uzbroić w cierpliwość .



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Sponsor


MarcinXXX
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2023, 16:21
Samochód: Karoq FL 1.5 manual Sportline

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: MarcinXXX »

MarcinXXX pisze: 06 kwie 2023, 16:30 Hej,
Ja składałem zamówienie 30.12.2022, 1.5 manual Sportline + elektryczna klapa, Tech Amundsen, dojazdówka zapasowa, Winter Plus. Po ponad 3 miesiącach dopytywania się "kiedy będzie", nadal wiem że nic nie wiem - terminu nie ma. Sprzedawca opowiada że jakiś pakiet aut ma być produkowany na PL w kwietniu, że opóźnień wielkich nie ma przez brak części... Ale jakoś mojego auta w tym pakiecie nie ma. :(
Update mojego zamówienia- pod koniec kwietnia dostałem propozycję kupna świeżo przywiezionego do salonu Karoqa w innym kolorze ale podobnym wyposażeniu. Moje zamówienie zostało anulowane, a ja wziąłem ten inny kolor 😀. Podejrzewam że jeszcze bym czekał na moją konfigurację...
PS. Koło dojazdowe dokupowane jako akcesorium jest droższe niż w konfiguratorze więc bierzcie w pakiecie z autem...

Bogus
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2023, 9:42
Samochód: Skoda, Karoq, 1,5 TSi

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Bogus »

Zamówiłem Karoqa 30 marca 2023 otrzymałem maila, że wstępnie planowa produkcja 26 tydzień.

Tomek BTM
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2023, 13:06
Samochód: Karoq 1,5 TSI Manual Style

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Tomek BTM »

gargamel pisze: 01 cze 2023, 14:12
Tomek BTM pisze: 01 cze 2023, 13:10 Dzień dobry.

Auto zamówione 28.02.2023 w salonie w Tychach. Teoretyczny tydzień produkcji 13/2023 ;)). Jak dotąd cisza.

Zamawiał ktoś może w tym salonie?
Z manualną skrzynią biegów jest problem, ponoć nie przyjmują już zamówień. Pewno to przedłuża to czas oczekiwania ,ale nie martw się , ja zamawiałem we wrześniu i dopiero dostałem. Masz jeszcze 5 msc czasu żeby mi dorównać :D
Pytałem obsługującego mnie handlowca - normalnie przyjmują zamówienia na manuale, podobno większy problem z DSG ;)

gargamel
Posty: 51
Rejestracja: 30 mar 2023, 22:31
Samochód: Karoq 2,0 TDI

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: gargamel »

W sumie pierwszy wyjazd i nie jest żle
Obrazek

freshcie
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2023, 14:22
Samochód: Opel Insignia 2.0 CDTI 160KM

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: freshcie »

Panowie planuję kupno Karoqa z salonu w leasing, będzie to moje pierwsze auto z salonu.

Pytanie jak wygląda sytuacja z leasingiem - dostałem fajną symulację, której warunki by mi odpowiadały. Tyle, że samochód będzie produkować się pół roku, a za pół roku nie wiadomo jaką ofertę na leasing dostanę. Czyli te oferty, które handlowiec przedstawia przed zamówieniem samochodu nie mają tak naprawdę żadnej wartości?

Czy da się może jakoś ustalić warunki leasingu już dzisiaj, żeby wiedzieć na jakich zasadach będzie się spłacać samochód gdy już się wyprodukuje? Dajcie znać jak wygląda taki proces zamawiania i ogarniania auta w leasing :(

langolier
Posty: 244
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

freshcie pisze: 09 cze 2023, 9:49 Panowie planuję kupno Karoqa z salonu w leasing, będzie to moje pierwsze auto z salonu.

Pytanie jak wygląda sytuacja z leasingiem - dostałem fajną symulację, której warunki by mi odpowiadały. Tyle, że samochód będzie produkować się pół roku, a za pół roku nie wiadomo jaką ofertę na leasing dostanę. Czyli te oferty, które handlowiec przedstawia przed zamówieniem samochodu nie mają tak naprawdę żadnej wartości?

Czy da się może jakoś ustalić warunki leasingu już dzisiaj, żeby wiedzieć na jakich zasadach będzie się spłacać samochód gdy już się wyprodukuje? Dajcie znać jak wygląda taki proces zamawiania i ogarniania auta w leasing :(
Zapytaj sprzedawcy bo tylko to może być wiążące dla Ciebie. Raczej jak będą nowe (gorsze) warunki to sprzedawca może zaproponować Ci akceptacje nowych warunków lub zwrot zadatku.

KAROQMAN
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2023, 15:50
Samochód: Skoda KaroQ 2.0 TSI DSG 4x4

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: KAROQMAN »

Hej, zamówiłem 2.0 Tsi Sportline 3 marca. Tymczasem cichutko, liczę na jesień.

langolier
Posty: 244
Rejestracja: 10 lut 2023, 6:03
Lokalizacja: Łódź
Samochód: Karoq 2023 1.5TSI, DSG, Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: langolier »

Widziałem dziś mojego na placu. ObrazekObrazekObrazek

Grzegorz
Posty: 68
Rejestracja: 17 mar 2023, 18:50
Lokalizacja: Bytom
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4, 2023r

Re: Czas oczekiwania na Karoqa

Post autor: Grzegorz »

KAROQMAN pisze: 16 cze 2023, 22:32 Hej, zamówiłem 2.0 Tsi Sportline 3 marca. Tymczasem cichutko, liczę na jesień.
A ja zamówiłem 3 stycznia też 2.0 TSI Sportline i do dzisiaj cisza nawet przybliżonego terminu produkcji.
Jaki masz termin realizacji w zamówieniu bo ja 30 lipiec ??
Pozdrawiam
Grzegorz

ODPOWIEDZ